در این مقاله ثبت شرکت در خارج از کشور، مورد تحلیل و بررسی علمی قرار میدهیم . مراحل و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در خارج از کشور چیست؟ آیا ثبت شرکت در کشورهای دیگر باعث اخذ اقامت آن کشور ها می شود؟سرمایه مورد نیاز برای ثبت شرکت در خارج از کشور چقدر است؟  در این مقاله تلاش کردیم که در رابطه با شرایط ثبت شرکت در کشورهای دیگر مطالب علمی و مفید را بازگو کنیم. از بین روش های مهاجرت، یکی از مهم ترین روش های مهاجرت سرمایه گذاری است و افراد زیادی تمایل دارند که از این طریق اقامت و تابعیت کشوری را اخذ نمایند. ثبت شرکت نیز یکی از روش های سرمایه گذاری به شمار می آید. افرادی که قصد ثبت شرکت در خارج از کشور را دارند بایستی در رابطه با میزان هزینه های ثبت شرکت، استانداردهای سرمایه گذاری، قوانین مالیاتی، ریسک های سرمایه گذاری و … اطلاعات کاملی را داشته باشند. در ادامه به بررسی این موضوعات می پردازیم. 

شرایط عمومی ثبت شرکت در خارج از کشور

افرادی که قصد مهاجرت دارند باید از شش روش اصلی مهاجرت شامل؛ کار، تحصیل، سرمایه گذاری، تولد، ازدواج و پناهندگی یک روش را انتخاب کنند. سرمایه گذاری یکی از روش های مطمئن برای اخذ اقامت است که خود به چندین روش نظیر؛ ثبت شرکت،خرید امتیاز، سرمایه گذاری در املاک و مستغلات و خود حمایتی   تقسیم بندی می شود. کم هزینه ترین روش سرمایه گذاری خود حمایتی و ثبت شرکت می باشد به نوعی به اسم سرمایه داری است. اشخاصی که قصد اقامت از این طریق را دارند باید کشور مناسبی را از نظر اقتصادی و توجه به استاندارد های سرمایه گذاری انتخاب نمایند. برخی از بهترین کشور ها برای ایجاد شرکت و اخذ اقامت شامل؛  کانادا،عمان،ایتالیا، ترکیه و …است .برای مشاوره با مشاورین ثبت کاج تماس بگیرید

مزایای ثبت شرکت در خارج از کشور

اصولا شرکت ها با انگیزه های خاصی وارد بازارهای خارجی می شوند.در این حالت آن ها ابتدا بازارهایی را انتخاب می کنند که فاصله فرهنگی و اقتصادی کمی نسبت به بازارهای آن ها داشته باشند و از انتخاب بازارهایی که کاملاَ با آن ها غریبه هستند اجتناب می ورزند.
ثبت شرکت بین المللی دارای محسنات بسیار زیادی است که هر کس می تواند با توجه به قوانین موجود،قراردادها را به نفع خود انتخاب کند.
از جمله مزایای ثبت شرکت در خارج از کشور می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

  • اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت
  • افتتاح حساب بانکی بین المللی
  • تنورة تحریم های موجود
  • ورود به بازارهای بین المللی و تولید انبوه و حجم بالای محصولاتی
  • دستبابی به  هم افزایی
  • مدیریت بهتر منابع و نیروی انسانی
  • استفاده از معافیت های مالیاتی و سایر مشوق های صادراتی